"ve çelik hünerli ellerde sanata dönüştü"

gergi tavan

ÇELİK MERDİVEN

Omurgalı Modüler Çelik Merdiven, Döner Omurgalı Modüler Merdiven, Çelik-Ahşap Merdiven, Çelik Profilli Omurgalı Merdiven, Çelik Üzeri Ahşap Kaplama Merdiven, Metal Dubleks Daire Merdivenleri, Metal Tasarım Merdivenler.

gergi tavan

CAM KORKULUK

Cam korkuluk, modern merdiven ve balkonlarda manzaranızdan ödün vermez. Merdiven ve balkonlarda kullandığımız camlar temperli ve laminelidir. Binalara şık ve estetik görünüm kazandırır.

gergi tavan

KORKULUK ve KÜPEŞTE

Aluminyum Korkuluk, Balkon Aluminyum Korkuluk, Teras Korkuluk, Camlı Korkuluk, Paslanmaz Korkuluk, Havuz Kenarı Korkuluk, Cam Balkon Küpeşte, Aluminyum Cam Korkuluk Gibi Bir Çok Korkulukların İmalatı ve Montajı.

PROJELENDİRME

PROJE

Yerinde keşif ile başlayan projelendirme çalışmamız, keşif verileri çerçevesinde, tasarım kriterlerine ve şartnamelere uygun olarak tamamlanır.

İMALAT

İMALAT

Projelendirme sonrası imalattın her aşamasında titiz bir şekilde kalite testi, yük testi, kaynak testi vb. testlerle ürün güvence altına alınmaktır.

MONTAJ

MONTAJ

İmalat sonrası son kontroller tekrarlanarak sevkiyata hazırlanır ve uzman montaj operasyonuyla uygulama alanında montajı tamamlanarak kullanıma sunulur.

INSTAGRAM

BİZİ

FACEBOOK

BİZİ

GOOGLE PLUS

BİZİ
TOP