Ödeme Seçenekleri

darkstil.com’dan yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini ne şekilde yapmak istediğinizi seçtiğiniz ekrandır. Siparişiniz için ödeme yapabileceğiniz seçenekler aşağıda listelenmiştir.

Havale & EFT

Ödemelerinizi herhangi bir bankanın Havale / EFT / ATM / İnternet bankacılığı hizmetlerini kullanarak yapabilirsiniz.
Havale & EFT yöntemini seçtiğinizde siparişiniz ödeme alındıktan sonra işleme başlayacaktır. Ödemelerinizi daha hızlı görebilmemiz adına tüm bilgileri eksiksiz doldurun ve açıklama kısmına siparişiniz tamamlandıktan sonra oluşacak "Sipariş Numarasını" yazın.
Havale için bankanın aldığı masraftan sorumlu değiliz.
Ödemelerinizi "Aygün Şahansoy - EKİP Tanıtım Hizmetleri " adına düzenlenmiş olan aşağıdaki banka hesaplarına yapınız.


İş Bankası - Bayramyeri/Denizli Şubesi
Şube Kodu: 3202
Hesap No: 1364323
IBAN NO:  TR95 0006 4000 0013 2021 3643 23

Kredi Kartı

Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız bölümdür. Öncelikli olarak hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Banka seçimini yaptıktan sonra açılacak olan taksit bölümünden yapmak istediğiniz taksit miktarını seçiniz ve "Devam Et" butonun basınız. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.
Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit adetine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. "Siparişi Onaylıyorum" butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü veren sayfa karşınıza gelecektir.

Kredi Kartı yönteminde tüm yerli kredi kartlarını kullanabilirsiniz, ama taksitli kullanamayabilirsiniz. Kredi Kartına taksit yapabileceğiniz bankalar "Ödeme" sayfasında Kredi Kartı bölümünde görebilirsiniz.

 

Kapıda Nakit ya da Kredi Kartı İle;

Ödeme için kapıda buluşalım !

darkstil.com'dan veya 0 258 241 75 77 numaralı telefonla sipariş hattımızdan dilediğiniz ürünü sipariş verin, kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeyin. Üstelik 75 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bizden avantajından yararlanabilirsiniz.